Kolejne trzy punkty zostały w Gorzowie!!!

• autor: niewolna1985, 2010-10-17 13:59

TKKF STILON GORZÓW WLKP. - KKS CZARNI SOSNOWIEC

3 - 1

Zespół z Sosnowca ma poważne problemy organizacyjne i kadrowe. Do Gorzowa piłkarki przyjechały pociągiem, a jak  po meczu powiedziała grająca trenerka Agnieszka Drozdowska tylko siedem zawodniczek było zdolnych w 100% do gry.
Gorzowianki worek z bramkami rozwiązały na chwilę przed przerwą. Kontrę Natalii Niewolnej na bramkę zamieniła Justyna Stanio. 2:0 powinno być już w 61. minucie, kiedy to bliska pokonania bramkarki z Sosnowca była Adrianna Szlendak. Właśnie dzięki niej podopieczne Stanisława Adamskiego zdobyły drugą bramkę. Walka w parterze o piłkę na 16 metrze poskutkowała pięknym podaniem do Niewolnej, a ta bez problemów pokonała Annę Polok. Na tym nie skończyły się popisy strzeleckie Natalii Niewolnej. W 82' nasza zawodniczka znalazła się w sytuacji sam na sam z bramkarką gości i podwyższyła wynik na 3:0. Honorowe trafienie dla zespołu z Sosnowca padło po błędzie naszej bramkarki, która dała się przelobować jednej z zawodniczek gości.

TKKF Gorzów - Czarni Sosnowiec 3:1 (1:0)