TKKF STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

1. FC AZS AWF Katowice - KKP Bydgoszcz
GKS Górnik Łęczna - AZS PSW Biała Podlaska
TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Czarni Sosnowiec
MKS Olimpia Szczecin - KS GOSiRKi Piaseczno
KKPK Medyk Konin - KS AZS Wrocław
TS Mitech Żywiec - Zagłębie Lubin

30.08 KS GOSiRKi Piaseczno- TKKF Stilon
Ładowanie...

Remis na wyjeździe.

• autor: sobchuck, 2011-10-24 10:36

W sobotę gorzowianki na wyjeździe zremisowały 0:0 z Olimpią Szczecin. Po wysokiej porażce piłkarkom Stilonu udało się zdobyć kolejny punkt.

Początek spotkania w wykonaniu Gorzowianek nie był zbyt imponujący. Brakowało składnych akcji jak również komunikacji na boisku. Jednak z każdą minutą przyjezdne zdobywały przewagę, ale nie potrafiły udokumentować jej zdobyciem bramki. Najlepszą sytuację w  pierwszej części spotkania miała Marzena Salamon. Po minięciu 3 zawodniczek Olimpii oddała strzał, ale niestety piłka poszybowała nad poprzeczką.

Po zmianie stron najwięcej walki było w środkowej strefie boiska. Wyraźną przewagę miały piłkarki Stilonu, dlatego też zawodniczki ze Szczecina ograniczały się do kontrataków. Kilka z nich mogło zakończyć się zdobyciem bramki, jednak na posterunku była Katarzyna Poźniak.

Ostatnie 20 min spotkania należało do Gorzowianek. Jednak defensywa rywala nie pozwoliła zdobyć bramki na wagę 3 punktów. Dogodną sytuacje miała Marta Kamińska. Wykorzystała nieuwagę obrony w polu karnym, oddała strzał, ale piłka minęła słupek. Również Anna Perz była bliska pokonania bramkarki Olimpii. Po jej bezpośrednim uderzeniu, z rzutu wolnego (30 m), piłka trafiła w poprzeczkę.

Trener i piłkarki  były bardzo niezadowolone z wyniku i przebiegu spotkania. Był to kolejny mecz w którym inicjatywę miały Gorzowianki, ale brak skuteczności zadecydował o stracie punktów.

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.